OPINIE


Stefan

Byliśmy na wizycie u p.Beaty z 3,5 miesięcznym synkiem. Została polecona przez neurologa dziecięcego, który zdiagnozował wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię prawostronną. Pani Beata ma dużą wiedzę i bardzo dobre podejście do dzieci. Po dwóch wizytach po wzmożonym napięciu mięśniowym nie ma śladu, a asymetrie wyrównały się. Dostaliśmy sporo zaleceń co do noszenia dziecka i nie tylko a wszystko w miłej atmosferze. Gorąco polecam!

czwartek, 30 wrzesień 2021 17:29
Irena

Trzy lata temu zaczęły się moje problemy z kręgosłupem. Leczyłam się u wielu fizjoterapeutów, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Wtedy jeszcze nie byłam świadoma, że "za płotem" (jestem mieszkanką Łabęd) jest miejsce i osoba, do której powinnam była wtedy trafić. W końcu wypadł mi dysk (ból niewyobrażalny!!!), przez cztery miesiące, zgodnie z zaleceniami lekarzy, łykałam ogromne ilości lekarstw, efektem czego było nadciśnienie i zakrzepica, a ból oczywiście pozostał. Nie potrafiłam ani siedzieć, ani stać. Pozostała mi tylko operacja, byłam już nawet umówiona z neurochirurgiem. Na szczęście trafiłam wtedy do REHA-FIT-u i Pani Beaty Adamczyk, dzięki czemu uniknęłam operacji. Podczas pierwszej wizyty dowiedziałam się, że jest szansa na odstawienie lekarstw (wtedy w to nie wierzyłam), a wywiad, który p. Beata ze mną przeprowadziła, zszokował mnie (nigdy wcześniej jeden lekarz podczas pierwszej wizyty nie zadawał takich pytań, które wówczas usłyszałam). Czytałam wcześniej o podejściu holistycznym do pacjenta, ale osobiście nigdy tego nie doświadczyłam.
Do P. Beaty chodzę od dwóch lat, lekarstwa odstawiłam tydzień po pierwszej wizycie i do dzisiaj nie muszę ich przyjmować. Korzystam również z zajęć pilatesu prowadzonych przez p. Beatę i innych pracowników studia - samopoczucie po nich cudowne (każdy, kto w nich uczestniczy, na pewno to potwierdzi)!
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, skuteczności, rzeczowości i wiedzy Pani Beaty Adamczyk. Jestem bardzo wdzięczna, że są tacy Specjaliści, którym mogę zaufać i wrócić do normalnego życia.

poniedziałek, 27 wrzesień 2021 17:00
Wojtek

Polecam bardzo, pełen profesjonalizm

Miła atmosfera

niedziela, 12 lipiec 2020 11:25
Magdalena

Trafiliśmy pod skrzydła p.Beaty gdy synek miał 3 miesiące - diagnoza wzmożone napięcie mięśniowe i asymetria prawostronna. Ogromna wiedza p.Beaty a także bardzo dobre podejście do dzieci sprawiły, że aktualnie po wzmożonym napięciu mięśniowym nie ma śladu, a asymetria już prawie się wyrównała. Gorąco polecam!

czwartek, 25 lipiec 2019 19:46
Dorota

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, kompleksowe podejście Pani Beaty do odkrycia przyczyny bólu w konsekwencji prowadzi do całkowitej satysfakcji z leczenia. Jest bardzo spostrzegawcza, nic nie umknie Jej uwadze, zaskakuje bardzo szeroką wiedzą w różnych dziedzinach. Po wizycie w gabinecie u Pani Beaty po prostu chce mi się żyć. 

Na zajęcia Pilates  chodzę od lutego 2019 i dawno się tak dobrze nie czułam. Na wszystkich zajęciach daje się wyczuć profesjonalizm wszystkich Pań prowadzących i ich wielkie zaangażowanie, oraz bardzo miłą atmosferę.

Szczerze polecam. Spróbuj, a nie pożałujesz :) 

 

piątek, 05 lipiec 2019 08:10
Karolina

Do REHA-FIT trafiłam po wypadku samochodowym, w wyniku którego ból kręgosłupa uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Tak było 2 lata temu, a teraz każde kolejne kontrolne badania pokazują ciągłą poprawę. Zresztą sama ją widzę na codzień - z każdym miesiącem odzyskuję po kawałku dawną sprawność i formę.
Nadal dużo pracy przede mną, ale wiem, że tutaj pod czujnym okiem instruktorów wszystko będzie dobrze.

Polecam gorąco :)

środa, 19 wrzesień 2018 14:12
Rafał Kostrzewiński

Warto. Na początku myślałem że to taka lipa trochę, dziwne wygibasy, chodzę drugi miesiąc i serio pomaga (mam rozklekotane kręgi lędźwiowe), a o super atmosferze, pełnej pomocy i troski instruktorek nie wspomnę
naprawdę fajnie nie ściemniam :)

poniedziałek, 21 marzec 2016 16:32
Daria Sidor

rekomendacja nie jest wymagana, bo frekwencja na zajęciach oraz zapisy na nie - mówią same za siebie.

jednak, gdyby ktoś wątpił, to Pilates nie jest nudny - na pewno bywa jak każda, inna aktywność wykonywana z dużą intensywnością.

dlaczego Pilates w Reha-Fit?
nie chodzi tylko o profesjonalność prowadzenia zajęć, znajomość rzeczy, ale przde wszystkim różnorodność doboru ćwiczeń.

teoretycznie ruchy powtarzają się, ale sposób ich łączenia, dobrane są za każdym razem w innej sekwencji, konfiguracji. ponadto, ćwiczenia nie są dobrane przypadkowo, a przemyślane kompleksowo - tak, by zarówno wzmacniać, relaksować i rozciągać ciało/mięśnie.

mam wątpliwości czy zapraszać z pobudek czysto egoistycznych, ale dobre miejsca należy promować, bo aż tak wiele ich znowu nie ma.

niedziela, 20 wrzesień 2015 17:30
Ewa

Pełen profesjonalizm, skuteczność w walce z bólem kręgosłupa, miła atmosfera. Szczerze polecam.

niedziela, 22 marzec 2015 20:35
Ryszard Bosak

Znalezienie dobrego rehabilitanta wcale nie jest łatwe. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić p. Beatę i p. Łukasza. Bardzo mi pomagają. Są skuteczni, rzetelni, kompetentni, z dużym doświadczeniem a do tego wszechstronni. Mają dużą wiedzę i empatycznie podchodzą do pacjenta. Ustalili dla mojego schorzenia zestaw ćwiczeń, po których czuję się znacznie lepiej. Polecam!

niedziela, 11 styczeń 2015 21:09
Kasia

Na rehabilitację do pani Beaty zgłosiłam się z powodu uciążliwego bólu kręgosłupa, który wynika ze znacznej skoliozy. Już po pierwszych zajęciach poczułam różnicę, mogłam spokojnie spać w nocy. Przy systematycznych zajęciach raz w tygodniu w ogóle zapomniałam o bólu kręgosłupa ni mogłam normalnie funkcjonować. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze a Pani Beata to profesjonalistka i wie jak pomóc każdemu. Gorąco polecam.

poniedziałek, 18 sierpień 2014 18:50
Regina Godawa

Polecam,polecam szczerze polecam!!!!
Pełen profesjonalizm - pokłony Pani Beato.

czwartek, 17 lipiec 2014 11:41
Weronika

Szczerze mogę polecić zajęcia zarówno z p. Beatą i p. Łukaszem, jestem po operacji kręgosłupa i zawdzięczam im powrót do normalnego funkcjonowania. Do każdego podchodzą indywidualnie, zawsze służą radą w razie potrzeby. Posiadają dużą fachową wiedzę, potrafią pomóc w różnych schorzeniach. Po ćwiczeniach z nimi zawsze czuję się lepiej, polecam każdemu. Świetna rehabilitacja.

piątek, 11 kwiecień 2014 15:28
Agnieszka

Znakomite zajęcia

Już dawno miałam wystawić celującą notę zarówno Beacie - za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego u niej ćwiczącego - jak i Łukaszowi - za umiejętność słuchania i skuteczność podejmowanych zabiegów. Z przyjemnością dołączam do grona polecających studio. Pomyślności w Nowym Roku!

piątek, 10 styczeń 2014 11:47
Itziar Lanas

POLECAM. Skuteczna i profesjonalna

Mam 37 lat, od 11 roku życia chodziłam na rehabilitacje, ponieważ zdiagnozowano u mnie skoliozę. Od około roku chodzę na zajęcia indywidualne do Pani Beaty i muszę powiedzieć, że nigdy nie czułam się tak dobrze. Jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, zajęcia bardzo dobrze zorganizowane, różnorodne i przy tym przyjemne. Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają skutecznej terapii.

niedziela, 08 grudzień 2013 20:09
Alicja Tomaszewska

WARTO TU PRZYJŚĆ!. POLECAM!!

Jestem po operacji kręgosłupa i tylko dzięki systematycznym ćwiczeniom w REHA-FIT, pod czujnym okiem Pani Beaty, funkcjonuję jak każdy zdrowy człowiek. Na wszystkich ćwiczeniach czuć Jej wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i chęć niesienia pomocy. Miła i życzliwa atmosfera też bardzo pomaga w ćwiczeniach rehabilitacyjnych.Wa rto się zmobilizować i przyjść tutaj do nas, sprawdzić i zostać na dłużej. Bardzo polecam.

 

poniedziałek, 04 listopad 2013 13:09
Basia Kończak

Zajęcia w Reha-Fit to pełen profesjonalizm, miła atmosfera i wspaniałe rezultaty!
Uczęszczam na zajęcia prowadzone przez panią Beatę Adamczyk i jestem bardzo zadowolona zarówno ze sposobu prowadzenia zajęć, jak i z wykonywanych ćwiczeń, które bardzo pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Pani Beata do każdej osoby podchodzi w indywidualny sposób dostosowując rodzaj ćwiczeń oraz stopień trudności do potrzeb i możliwości osób uczestniczących w zajęciach. Do tego zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze w gronie pozostałych zadowolonych klientów:)
Szczerze i gorąco polecam:))

poniedziałek, 08 lipiec 2013 12:01