• Trening Personalny

    Trening Personalny

Trening dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Indywidualne sesje są najlepszym sposobem na opanowanie prawidłowej techniki
i uzyskanie wymiernych efektów. Uwaga instruktora jest niepodzielnie skupiona tylko na Tobie
a zestaw ćwiczeń jest ułożony specjalnie dla Ciebie z uwzględnieniem Twoich konkretnych potrzeb, możliwości.
W zależności od potrzeb, kształtując sylwetkę i wzmacniając ciało w indywidualnych sesjach ćwiczymy
na macie lub sprzęcie a cały trening odbywa się pod okiem trenera.

 

TRENING PERSONALNY

Podczas treningu personalnego korzystamy z wiedzy i własnego doświadczenia, dokonując analizy aby jak najlepiej dostosować trening indywidualny do Twoich możliwości. Pomagamy określić cele naszych podopiecznych w oparciu o początkowy poziom ich sprawności, ustalamy harmonogram ćwiczeń z uwzględnieniem historii chorób jeśli są istotne i w miarę postępów modyfikujemy i zwiększamy stopień trudności treningu.
 

TRENING PILATES NA SPRZĘCIE

Indywidualne sesje są najlepszym sposobem na opanowanie prawidłowej techniki i uzyskanie wymiernych efektów. Uwaga instruktora jest niepodzielnie skupiona tylko na Tobie a zestaw ćwiczeń jest ułożony specjalnie dla Ciebie z uwzględnieniem Twoich konkretnych potrzeb, możliwości.
W zależności od potrzeb, kształtując sylwetkę i wzmacniając ciało w indywidualnych sesjach ćwiczymy na macie lub sprzęcie a cały trening odbywa się pod okiem trenera.

Priorytetem treningowym w naszym Studio jest metoda Pilates.

Nie tylko daje ona świetne rezultaty i jest niezwykle efektywna, ale też ćwiczenia tą metodą należą do najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej; mogą ćwiczyć mężczyźni i kobiety, starsi i młodsi, sportowcy i osoby o słabszej kondycji fizycznej a także osoby z rożnymi dysfunkcjami, po zabiegach, operacjach, w okresie rehabilitacji.

Ćwiczenia skonstruowane są w taki sposób, że pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji. Jeżeli nie lubisz podskoków, ćwiczeń aerobowych, trudności sprawiają ci typowo fitnessowe ćwiczenia z układem choreograficznym spróbuj z nami ćwiczeń Pilates.
Jeżeli zdarzyło ci się zetknąć już kiedyś z metodą Pilates i uważasz, że Pilates jest nieefektywny lub „nudny” zapraszamy na Pilates do nas.
Z satysfakcją ćwiczą z nami osoby piętnastoletnie, w średnim wieku a także seniorzy.
Nawet jeśli nie lubisz się ruszać z nami polubisz ruch.